
Yapı ve İnşaat•Çatı ve Cephe Sistemleri
3 HDV Çatı Paneli
Hafif yapısı ve kolay montaj avantajı ile konut, depo ve küçük ticari yapılarda ekonomik ve dayanıklı çatı kaplama çözümü sağlar. Düşük yük bindirmesi sayesinde yapıya ekstra ağırlık eklemeden uzun ömürlü performans sunar. İyi yalıtım özellikleri ile çatı yüzeyinde enerji verimliliğine katkı sağlar. Teknik detaylar ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.
Teknik Özellikler
| Faydalı En | 1000 mm |
| Minimum Boy | 2 metre |
| Maksimum Boy | 15 metre |
| Hadve Sayısı | 3 |
| Dolgu Yoğunluğu | 38 - 42 kg/m³ (PUR/PIR) |
| Sac Kalınlığı | 0,30 - 0,70 mm |
| Üst / Alt Tabaka | Boyalı galvanizli sac |
| Yanmazlık Sınıfı | B1 / B2 |
| Yalıtım Kalınlığı | 40 - 100 mm seçenekleri |
Toplu alım ve ihracat talepleri için teklif verilmektedir.



