
Yapı ve İnşaat•Çatı ve Cephe Sistemleri
5 HDV Çatı Paneli
Orta yük taşıma kapasitesi ve güçlü yapısal performans ile konut, ticari ve hafif sanayi yapılarında ideal çatı kaplama çözümüdür. Yalıtım performansı ve estetik profili sayesinde binanın dış çevresiyle uyumlu ve uzun ömürlü bir çatı elemanı olarak tercih edilir. Hızlı montaj avantajı ile zamandan tasarruf sağlar. Teknik detaylar ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.
Teknik Özellikler
| Faydalı En | 1000 mm |
| Minimum Boy | 2 metre |
| Maksimum Boy | 15 metre |
| Hadve Sayısı | 5 |
| Dolgu Yoğunluğu | 38 - 42 kg/m³ (PUR/PIR) |
| Sac Kalınlığı | 0,30 - 0,70 mm |
| Üst & Alt Tabaka | Boyalı galvanizli sac |
| Yanmazlık Sınıfı | B1 / B2 |
| Yalıtım Kalınlığı | 40 - 100 mm seçenekleri |
Toplu alım ve ihracat talepleri için teklif verilmektedir.



