
Gıda ve Tarım•Un ve Değirmencilik Ürünleri
Arap Ekmeği Unu
Geleneksel Arap ekmeği (Lübnan ekmeği) üretimi için özel olarak geliştirilmiş, yüksek performanslı bir un çeşididir. Hamura kazandırdığı üstün elastikiyet sayesinde pişirme esnasında ekmeğin homojen bir şekilde şişerek kusursuz bir iç boşluk (cep) oluşturmasını sağlar. Yüksek su kaldırma kapasitesi ile üretim verimliliğini artırırken, ekmeğin piştikten sonra yumuşaklığını uzun süre korumasına yardımcı olur. Yüksek ısılı fırın hatlarında stabil yapısını koruyarak standart sonuçlar sunar. Teknik detaylar ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.
Teknik Özellikler
| Kül | Maks %0.62 (Kuru Maddede) |
| Yağ | 1.1 g |
| Enerji | 345 - 355 kcal |
| Gluten | Min %28 |
| Protein | Min %12.0 (Kuru Maddede) |
| Rutubet | Maks %14.5 |
| Depolama | Serin, kuru ve yabancı koku barındırmayan ortamda muhafaza edilmelidir. |
| Diyet Lif | 2.6 g |
| Paketleme | 25 kg / 50 kg veya Big Bag |
| Raf Ömrü | Uygun şartlarda 12 Ay |
| Karbonhidrat | 72 - 74 g |
| Sedimantasyon | Min 35 ml |
| İçindekiler | Buğday Unu, Antioksidan (Askorbik Asit), Fungal Alfa Amilaz |
Toplu alım ve ihracat talepleri için teklif verilmektedir.



