
Gıda ve Tarım•Un ve Değirmencilik Ürünleri
Kek Unu
Yüksek kaliteli ve yumuşak buğdaylardan üretilen, ince partikül yapısına sahip profesyonel bir kek unudur. Hamura kazandırdığı mükemmel hava tutma kapasitesi sayesinde keklerin homojen bir şekilde kabarmasını, yüksek hacimli ve süngerimsi bir iç dokuya sahip olmasını sağlar. Şeker ve yağ ile kusursuz bir uyum yakalayarak ürünlerin ağızda dağılan yumuşak bir yapıda kalmasına yardımcı olur. Endüstriyel mutfaklarda her partide pürüzsüz yüzeyli ve uzun süre tazeliğini koruyan sonuçlar sunar. Teknik detaylar ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.
Teknik Özellikler
| Kül | Maks %0.50 (Kuru Maddede) |
| Yağ | 0.9 g |
| Enerji | 340 - 350 kcal |
| Gluten | Yumuşak ve Esnek Yapıda |
| Protein | %8.0 - %10.0 (Kuru Maddede) |
| Rutubet | Maks %14.5 |
| Depolama | Serin, kuru ve yabancı koku barındırmayan ortamda muhafaza edilmelidir. |
| Diyet Lif | 2.1 g |
| Paketleme | 25 kg / 50 kg veya Big Bag |
| Raf Ömrü | Uygun şartlarda 12 Ay |
| Karbonhidrat | 75 - 77 g |
| Sedimantasyon | 20 - 25 ml |
| İçindekiler | Yumuşak Buğday Unu, Antioksidan (Askorbik Asit), Fungal Alfa Amilaz |
Toplu alım ve ihracat talepleri için teklif verilmektedir.



